Penzion Velké Karlovice Celnica

Nově otevřený penzion Celnica je ideálním místem pro cyklisty, turisty a lyžaře. V údolí Velkých Karlovic naleznete obrovské množství turistických či cyklistických tras s nádhernými zákoutími a vyhlídkami.

Penzion Celnica - ubytování
Celková kapacita penzionu Celnica je 24 míst. K dispozici jsou 3 čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením, nebo dvoulůžkové, třílůžkové či čtyřlůžkové pokoje. Pro maximální spokojenost se v každém apartmánu a pokoji nachází televizor a internetové připojení Wifi.

Penzion Celnica - stravování
Hosté penzionu Celnica mají v dosahu restaurace s celodenním provozem. V apartmánech je možné používat kuchyňku s jídelnou a výbavou pro vlastní přípravu jídla. Penzion Celnica také disponuje společenskou místností s krbem a udírnou.

Penzion Celnica - služby
Penzion Celnica je vhodný pro rodinnou rekreaci nebo firemní akce. Venkovní prostory penzionu s posezeními a ohništěm jsou přizpůsobeny pro relaxaci po náročných túrách, či pro celodenní pobyt. Penzion Celnica nabízí: zapůjčení jízdních kol, společenských her a sportovní výbavy, uzamykatelné kóje na kola a lyže, oplocené parkoviště přímo u objektu.

Penzion Celnica - okolí
Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku. Vyznačené cykloturistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami. Velké Karlovice jsou díky dostatku sněhu v zimních měsících označovány za ráj lyžařů. V sedmi větších lyžařských střediscích s moderními vleky najdou vhodné podmínky začátečníci i náročnější vyznavači sjezdového lyžování.

Penzion Velké Karlovice Celnica - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Velké Karlovice Celnica - disponuje restauracíPenzion Velké Karlovice Celnica - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Velké Karlovice Celnica -  je k dispozici připojení na internetPenzion Velké Karlovice Celnica -  je k dispozici letní terasaPenzion Velké Karlovice Celnica - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Velké Karlovice Celnica - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Velké Karlovice Celnica - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Velké Karlovice Celnica - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion Celnica, Podťaté 139
Velké Karlovice 75606 Česká Republika
Pension-Velke-Karlovice-Celnica@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Celnica ubytování Velké Karlovice Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: